Állásajánlat: VÁLLALATI JOGÁSZ/JOGTANÁCSOS / Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Állásajánlat: VÁLLALATI JOGÁSZ/JOGTANÁCSOS
Hivatkozási szám: JOGTANAC-0226

A vállalat az állami tulajdonban lévő legjelentősebb magyar borászat, amely az UNESCO Világörökség része címet is viselő, történelmi Tokaj-hegyaljai borvidék legnagyobb pincészeteként, a nemzeti borászati tradíció őrzője és védelmezője. Tevékenysége elsősorban borkészítésre és értékesítésre, borkóstoltatásra, valamint szőlőalapanyag-termelésre és -felvásárlásra épül. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

VÁLLALATI JOGÁSZ/JOGTANÁCSOS

Feladatok:

  • Szerződések, beadványok, és egyéb okiratok szerkesztése, jogi előkészítése, véleményezése, felülvizsgálata, a kereskedelmi szerződések létrehozása az iparági sztenderdek figyelembevételével
  • EU jogszabályok nyomon követése, a kollégák munkájának támogatása a jogi háttér ismertetésével
  • Tárgyalásokon való részvétel, tárgyalási anyagok előkészítése, jogi asszisztencia
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, beadványok szerkesztése
  • A vállalat jogszabályi megfelelésének biztosítása
  • Vállalati irányelvek, szabályzatok kimunkálása, fejlesztése, belső szabályzatok létrehozásában való részvétel
  • A belső kontroll rendszer kialakítása a 339/2019. (XII.23.) kormányrendeletnek megfelelően
  • A belső megfelelési feladatok ellátása
  • Kintlévőség kezelés szükséges jogi lépéseinek felügyelete, követelések behajtása
  • Esetleges peres képviselet, peres beadványok szerkesztése
  • A menedzsment munkájának teljes körű támogatása, tulajdonosi és testületi előterjesztések egységes szerkesztése
  • Jogi tanácsadás munkatársak részére

Elvárások:

  • Jogi diploma és jogi szakvizsga
  • Vállalati környezetben és kereskedelmi szerződések készítésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás középfokon (elsősorban olvasás, írás)
  • IT felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, aktív internet és jogtár használat)
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés, rendszerszemlélet
  • Igényes, precíz, de dinamikus munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok írásban

Pozíció területei:

  • JOG / KÖZIGAZGATÁS: Ügyvéd/Jogász/Jogtanácsos
  • JOG / KÖZIGAZGATÁS: Ügyvédjelölt/Gyakornok

Pozíciószint:

  • Beosztott