Állásajánlat: OPERATÍV BESZERZŐ/KÉSZLETGAZDÁLKODÓ / Budapest

Állásajánlat: OPERATÍV BESZERZŐ/KÉSZLETGAZDÁLKODÓ
Hivatkozási szám: MSTDEMAN-0207

Imádja a KÉSZLETGAZDÁLKODÁST?
Szívesen dolgozna családias, skandináv környezetben?

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb csomagoló anyag gyártó és forgalmazó multinacionális cégcsoportja. 71 gyártó kapacitással, 23 értékesítési irodával működnek 34 országban. Számos speciális terméket kínálnak közel 16 000 ügyfelük számára világszerte. 1980-tól kezdve vált a cég egyszerű középméretű vállalkozásból a területén szakértőjévé.

Szakértői csapatuk számára keressük most azt a OPERATÍV BESZERZŐT, aki szakmai tudásával támogatja a magas szintű professzionális tevékenységet. Az új munkatárs teljes körűen fog felelni a gyárakból történő beszerzésekért, az ehhez kapcsolódó készletszint optimalizálásért.

Feladatok:

  • Stock Management,
  • Új cikkek felvitele /meglévők szükség szerinti módosítása iScalaban és az új cikkek kommunikálása / fizikai ellenőrzése raktár felé,
  • Készlettranzakciók készítése (raktári átmozgatások, blokkolások, leltárkorrekció),
  • Kapcsolattartás a raktárral, készlettel kapcsolatos instrukciók kiadása (hiány/sérült termékek blokkolása),
  • Készletellenőrzés analitika alapján raktárral havi 4 alkalommal / Raben Trans KPI zárása és az eltérések keresése, korrigálása megfelelő indokkal alátámasztva (mozgáslista összevetés),
  • Készlettervezés / Készletoptimalizálás,
  • Beérkező áru készletre vétele, ár és mennyiségi ellenőrzés számla alapján, beérkezett europaletták ellenőrzése és szükség szerinti reklamációja,
  • Éves leltárok előkészítése, hiány/többlet készletre vezetése,
  • 2 havi mennyiségi előrejelzés elkészítése és leadása minden hónap 10. napjáig, vagy az azt megelőző munkanapig a gyárak felé,
  • Vevő reklamáció kezelése gyár felé,
  • Új termék / grafika kidolgozása a gyárakkal,
  • Felrakótól / gyártól új termékadatok bekérése,
  • Blokkolt termékek javításához szükséges kellékek bekérése supply chaintől és a beérkezett pótlás birtokában a raktári termékjavítás intézése,
  • Kiemelt vevőkkel való kapcsolattartás, előrejelzések bekérése, nagy volumenű illetve speciális rendelések,
  • 22 – 23 beszállító gyártó,
  • 160 cikkelem a 400 – ból,
  • Nemzetközi szállítmányozás.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség (gazdasági),
  • 2 – 3 éves tapasztalat készletgazdálkodásban és operatív beszerzésben multinacionális cégnél,
  • Több éves tapasztalat és rutin (jó kapcsolatokkal) nemzetközi import szállitmányozásban,
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Erős középszintű angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez szükséges,
  • MS Office ismeretek, erős Excel (Pivot tábla).

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Cafetéria,
  • Családias, skandináv légkör,
  • Felelősségteljes munkakör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés

Pozíciószint:

  • Beosztott