Állásajánlat: MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: MSTOERTE-0205

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. Fiatalos és lendületes csapatukba keresünk új munkatársat:

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, új partnerek akvirálása
  • Vevői látogatások szervezése, illetve lebonyolítása belföldön de leginkább az EU országaiban
  • Vevői ajánlatok előkészítése mind műszaki mind kereskedelmi oldalról
  • Árajánlatok ellenőrzése és esetleges módosítása a vállalati árpolitikának megfelelően
  • Projektmenedzserek támogatása a projektek indulásakor
  • Folyamatban levő projektek menedzselése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gépészmérnök, polimertechnika szakirány)
  • Minimum 3 év tapasztalat beszerzői vagy értékesítői pozícióban Tier 1-es vállalatnál
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képessé
  • Utazási hajlandóság (Átlagosan havi 3-4 nap távollét)
Előnyök:
  • Német nyelvtudás
  • Műanyagipari technológiában való jártasság
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség mind szakmailag mind a nyelvek területén
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed várjuk jelentkezésed!