Állásajánlat: SZENIOR KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: MSTOPMJH-0130

Multinacionális hátterű munkagép importőr és forgalmazó cég pénzügyi osztályra keres munkaerőt az alábbi pozícióra:

SZENIOR KÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Havi, negyedéves és éves beszámolók készítése
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellenőrzése/ellátása
  • Bérszámfejtés
  • Bevallások készítése, adófolyószámla felügyelete
  • Kapcsolattartás könyvvizsgálóval és a NAV-val
  • Törvényi változások nyomon követése és ezek adaptálása a vállalatirányítási rendszerbe
  • Részvétel az éves költségvetés elkészítésében
  • Részvétel vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos projektekben

Elvárások:
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Számviteli szabályok ismerete, magabiztos könyvelési szaktudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, megbízhatóság, pontosság, flexibilitás
  • SAP ismerete előny

Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális cégnél
  • Cafetéria

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület (2 év múlva Fót)

Ha érdekli a fenti pozíció és megfelel a fent leírt elvárásoknak, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.