Állásajánlat: ADÓZÁSI SPECIALISTA

Hivatkozási szám: ADOSPECI-0128

Szívesen dolgozna Európa egyik legjelentősebb multinacionális gyártó vállalatánál?
Rendelkezik legalább 5 éves, adózási területen szerzett szakmai tapasztalattal?
A magyar adójogi szabályok a kisujjában vannak?
Emellett magabiztosan dolgozik SAP-ban és Excelben egyaránt?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával, hiszen Önt keressük partnercégünk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk egy székesfehérvári multinacionális gyártó vállalat. Pénzügyi csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

ADÓZÁSI SPECIALISTA

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Adóbevallások készítése, az adónemek közvetlek koordinációja
  • Adókalkulációk készítése, könyvelése
  • Főkönyvi számlák, adófolyószámlák egyeztetése
  • Havi, negyedéves, éves zárásokban történő részvétel
  • Auditokban történő közreműködés
  • Adóellenőrzési anyagok elkészítése
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal
  • Jogszabályi, adójogszabályi aktualitások, változások figyelemmel kísérése
  • Statisztikai jelentések készítése

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Főiskolai / egyetemi végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves, adózási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos SAP és Excel használat
  • Megbízható, precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent...

  • Adószakértői vagy mérlegképes könyvelői végzettség

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Alapbér + Cafeteria
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Éves prémium
  • 13. havi bér
  • Karácsonyi juttatás
  • Bejárás támogatás

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár