Állásajánlat: ÉPÍTÉSVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOEPIT-0127

Partnerünk egy 20 éve működő, magyar tulajdonban levő építőipari cég.
Új projektjeik kivitelezésére keresnek új munkatársat
ÉPÍTÉSVEZETŐ
munkakörbe.

Feladatok:
  • A cég különböző helyszíneken folyó kivitelezési munkáinak koordinálása
  • Építőipari projektek műszaki lebonyolítása
  • Kivitelezés minőségi ellenőrzése
  • E-napló vezetése és ellenőrzése
  • Jelentések, kalkulációk készítése
  • Költségvetések, ajánlatok, ütemtervek készítése, felülvizsgálata
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, megrendelőkkel
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú vagy technikusi végzettség
  • Legalább 3 év építésvezetésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
Előny:
  • Vasbeton és acélszerkezetek kivitelezésében, közműépítésben szerzett tapasztalat
  • Érvényes regisztrált felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Angol és/vagy orosz nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Cégautó korlátlan magánhasználatra, laptop, mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos, izgalmas feladatok
Munkavégzés helye:
  • Veresegyházi központtal, országos munkavégzés
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon oldalunkon keresztül!