Állásajánlat: ADÓÜGYI SZAKÉRTŐ

Hivatkozási szám: ADOZASIS-0124

Adóügyi szakértő álláslehetőség!

Rendelkezik felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettséggel?

Szeretne egy multinacionális cégnél dolgozni?

Van hasonló területen szerzett tapasztalata, pontosan, precízen végzi munkáját?

Amennyiben a kérdésekre IGEN-el felelt, JELENTKEZZEN!

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 3 éves adózási szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SAP használatában szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
Milyen feladatok várnak Önre?
  • Adóbevallás elkészítése és benyújtása a magyar törvényeknek megfelelően
  • Statisztikai és ad-hoc riportok készítése
  • E-bevallás és EGYKE kezelése
  • Adószámítás és könyvelés
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, külső és belső auditokon való részvétel
  • Részvétel a pénzügyi stratégia kialakításában és a pénzügyi költségvetés tervezésében
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való közreműködés

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.