Állásajánlat: LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Hivatkozási szám: MSTONZBH-0124

A UPS Magyarországon kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt, Vecsésen található központjában több mint 120 ember dolgozik. A UPS-t szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Az eltelt több mint 100 év során a kis futárszolgálatból a világ egyik legnagyobb csomagszállító vállalatává nőtte ki magát, mely globális piacvezető az ellátási lánc és az áruszállítási szolgáltatások területén. Mára a UPS több mint 220 országot és régiót szolgál ki. Magyarországi központunkba keresünk új kollégát:

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Feladatok:
  • Aktív részvétel a szolgáltatókkal történő tárgyalásokon
  • Koordinátorként működik az alvállalkozók és a belső funkciók között: tervezés, a követelmények tisztázása, a zavarok kiküszöbölése és a követelmények meghatározásának javítása tekintetében
  • Vezetői csapat számára a szolgáltatási mutatókkal, hibákkal kapcsolatos jelentések elkészítése, javaslatok
  • Havi jelentés a költségek elemzéséről
  • Operáció és alvállalkozók éves, havi, napi auditjainak elkészítése
  • Operáció és alvállalkozók KPI-i tervezése, riportálása
  • Logisztikai folyamatok fejlesztése
  • Pénzügyi számítások készítése
  • Alvállalkozók által dedikált képviselők képzése, oktatása a UPS munkamódszereiről
  • A kezdeményezések kidolgozása
  • Szolgáltatás javítása érdekében cselekvési tervek kidolgozása
  • Raktári folyamatok elemzése, fejlesztése
  • Operáció támogatása

Elvárás:
  • Közgazdász vagy logisztikus végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás
  • Szervezett személyiség, jó kommunikációs, analitikus készség

Amit ajánlani tudunk:
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőségek
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
  • Vecsés, Airport Business Park (céges busz Örs vezér tere – Köki érintésével)

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát!