Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ

Hivatkozási szám: MSTKERTE-0114

Magyar tulajdonban lévő, 25 éve a piacon vezető pozíciót betöltő épületgépészeti termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cégünk Budapest és Pest megye területére keresi új kollégáját
TERÜLETI KÉPVISELŐ
pozícióra.

Mindig is érdekelt a mozgalmas munkavégzés? Nem szeretnél hétfőtől péntekig az irodában ülni?
Szeretnél az építőipar kiemelkedő szereplőivel jó kapcsolatokat kialakítani?
Ha inspirál téged a változatos munkakörnyezet és még jól is kommunikálsz, valamint a fentiekre is igen a válaszod, akkor Téged keresünk!

Feladataid:
  • Területi napjaid során kapcsolattartás a jelenlegi ügyfelekkel, valamint új potenciális üzleti kapcsolatok kiépítése
  • Irodai napok során (hétfő és péntek) az ajánlatok írása és kezelése, vevői rendelések menedzselése, valamint adminisztrációs feladatok várnak rád

Elvárásaink:
  • Min. középfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Minimális értékesítési tapasztalat területi értékesítőként

Előnyben részesülsz a többi jelölttel szemben:
  • Ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Beszélsz angol vagy német nyelven
  • Épületgépészeti ismeretekkel rendelkezel

Juttatásként biztosítunk számodra:
  • Fix alapbér + félévenként bónusz
  • Céges autó, mobiltelefon

Munkavégzés helye:
  • Monori központtal, Budapest és Pest megyei munkavégzés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük csatold önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével.