Állásajánlat: ADMINISZTRÁTOR (INFORMATIKAI TERÜLET TÁMOGATÁSA)

Hivatkozási szám: ADMINISZ-0113

ADMINISZTRÁTOR MUNKATÁRSAT KERESÜNK  ( INFORMATIKAI TERÜLET TÁMOGATÁSA)

Unod a multinacionális munkakörnyezetet?

Szeretnél egy fiatalos, családias csapatban dolgozni?

Jó kommunikációs képességekkel rendelkezel?

Nem riadsz vissza az adminisztratív teendőktől?

Amennyiben magadra ismertél JELENTKEZZ, mert TÉGED keresünk!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Az új munkatárs feladatai:

Kimutatásokat és  nyilvántartások készítése, karbantartása
Határidők figyelemmel kísérése
Beérkező telefonhívások kezelése
Partnercégekkel való kapcsolattartás
Az Informatikai iroda munkáját segítő titkárság adminisztrációs feladatainak ellátása
Az iroda papíralapú és elektronikus levelezésének kezelése

Elvárások amelyeknek meg kell felelned:

Középfokú végzettség érettségivel
Adminisztratív területen szerzett 1 éves tapasztalat (de akár pályakezdők jelentkezését is várjuk)
Microsoft Office programcsomag magabiztos kezelése (Word, Excel)

Az ideális jelölt:

Jó kommunikációs képességgel rendelkezik
Csapatjátékos, együttműködő, de képes az önálló munkavégzésre
Fontos számára a pontos, precíz, minőségi munkavégzés

Előnyt jelenthet jelentkezésed során:

Bármilyen felsőfokú végzettség
Jogi, informatikai területen szerzett munkatapasztalat
Alapszintű angol nyelvtudás kommunikációs szinten

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

Modern, elegáns, innovatív munkakörnyezet
Munkavégzési lehetőség egy fiatalos, családias csapatban
Hosszútávú elköteleződési lehetőség
Határozatlan munkaszerződés

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: 8 óra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!