Állásajánlat: FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

Hivatkozási szám: FROCCSON-0113

Szeretne egy biztos hátterű multinacionális vállalatnál dolgozni?

Olyan céget keres, ahol megbecsülik a munkáját, és a fizetés is 100%-ban bejelentett?

Rendelkezik műanyag fröccsöntő gépek beállításában szerzett szakmai tapasztalattal?

Emellett az sem okozna gondot Önnek, ha folyamatos munkarendben történne a munkavégzés?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a pozíció csak Önre vár!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk egy folyamatosan fejlődő, stabil háttérrel és szakmai múlttal rendelkező multinacionális, műanyag gyártó cégcsoport része itt Magyarországon.
Gyártásuk támogatásához, szerszámpróbákhoz keresünk műanyag fröccsöntésben jártas, gyakorlott szakembert fiatal, dinamikus, csapatukba az alábbi pozícióba:

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

Milyen feltételeknek kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Műszaki középfokú vagy szakmunkás végzettség
  • Műanyag fröccsöntő gépek beállításában szerzett, legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Robotok programozásában szerzett gyakorlat
  • Folyamatos munkarend vállalása

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Optimális gyártási paraméterek kidolgozása az új fröccsöntő szerszámok gyártásindítása során
  • Fröccsöntési paraméterek folyamatos figyelése, szükség szerint beavatkozás a leghatékonyabb működés elérése érdekében
  • Hibaelemzés a sorozatgyártás során, folyamatos javító intézkedések indítása
  • Szerszámpróbák szervezése és teljes körű koordinálása
  • Termelés támogatása a fröccsöntési folyamat kapcsán

Milyen juttatások várják a munkájáért cserébe?

  • Alapbér + műszakpótlék
  • Mozgóbér
  • Jelenléti bónusz
  • Szép kártya

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Hasonló pozícióink

FRÖCCSÖNTŐ TECHNOLÓGUS