Állásajánlat: ÉPÍTÉSVEZETŐ (NYERGESÚJFALU)

Hivatkozási szám: MSTOEPIT-0109

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Saját műhelyükben vállalják a különféle elosztószekrények gyártását a legegyszerűbb lakáselosztóktól az épületautomatika elosztókon keresztül akár a 3200A-es sínes főelosztókig. Elosztószekrényeiket főként Schneider, Siemens, Rittal és ABB elemekkel építik. Az erősáramú és automatika szekrényeket a helyszínen telepítik, kábelezik és beüzemelik.

Csapatukba keressük az új munkatársat villamosmérnök végzettséggel

ÉPÍTÉSVEZETŐ
pozícióba  egy nyergesújfalui beruházás megvalósítására.

A projekt határozott időre szól, azonban a cég hosszútávra keres kollégát, így a projekt lejártát követően biztosítanak további munkalehetőséget.

Feladatok:
  • A szerelésvezető munkájának felügyelete/ellenőrzése
  • Projektvezető felé riportálás a projekt állásáról
  • E-napló vezetése, projekttel kapcsolatos adminisztráció vezetése
  • Megbízóval egyeztetés a projekt állásáról
  • Pótmunkákkal kapcsolatos ajánlatok elkészítése

Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Microsoft felhasználó szintű ismeret
  • Angol nyelv középszintű, kommunikációs ismerete

Előny:
  • Irányítástechnika, erősáramú projektekben való részvétel előny
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat előny
  • FMV jogosultság előny

Juttatások:
  • Változatos, felelősségteljes feladatok már az első naptól kezdve
  • Piacképes jövedelem
  • Céges autó (magánhasználat biztosítása)
  • Laptop, telefon korlátlan használata
  • Szakmai tapasztalat megszerzése egy speciális iparágban
  • Jó hangulat, támogató csapat, továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Nyergesújfalu

Munkavégzés várható kezdete:
  • azonnali kezdés, a projekt 2020 első felében már elindul

Amennyiben szimpatikus Ön számára  a lehetőség, úgy várjuk jelentkezését önéletrajza elküldésével!