Állásajánlat: MARKETING PROJEKT MENEDZSER / Budapest

Állásajánlat: MARKETING PROJEKT MENEDZSER
Hivatkozási szám: MARKPRME-0109

A Beck & Partners egy jól ismert fejvadász cég; saját csapatunkba keresünk most egy olyan kollégát,
aki a folyamatos növekedés egyik alapját jelentő marketing és PR feladatok végrehajtásában hatékony és egyben kreatív segítséget tud nekünk nyújtani

Feladatok:

  • Online és offline akciók / kampányok időben és megfelelő minőségben történő végrehajtása és végrehajtatása
  • Külsős marketing és PR ügynökséggel való kapcsolattartás
  • Szakmai rendezvények szervezése
  • Kampányok, akciók 100%-os nyomon követése
  • Szövegírás
  • Munkád során az alábbi rendszereket kell majd főképp használnod: Facebook, Instagram, Google Adwords, Google Remarketing, Google Analytics, WordPress, YouTube, Prezi, Mailchimp
  • Céges csapatépítők, programok szervezése, mint céges fun-manager :)

Elvárások:

  • Rendelkezz legalább 2 éves, KKV marketing területen szerzett tapasztalattal
  • Fontos, hogy a fenti rendszereket már ismerd
  • Előny, de nem feltétel, ha van már tapasztalatod rendezvények szervezésében és lebonyolításában
  • A szakirányú végzettséggel szemben számunkra fontosabb a valós tapasztalat. Nem számít, ha nem marketing területen végeztél, csak érts hozzá.
  • Legalább középfokon írj és olvass angolul
  • Tudj helyesen írni – hiszen a szövegírás is a feladataid közé fog tartozni
  • Ne félj felemelni a telefont és azonnal elintézni azt, ami sürgős.
  • Rendelkezz a szokásos és egyben alapnak tekinthető ismeretekkel: szövegszerkesztés, táblázatkezelés, prezentációkészítés.

Juttatások, ajánlat:

  • A feladataid mennyiségét és értékét méltóan kompenzáló bércsomag (alapfizetés + többszintű bónusz rendszer + cafetéria és egyéb juttatások)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Ha tetszik a lehetőség, akkor egyszerűen csak jelentkezz a hirdetés alatti "Jelentkezés" gombra kattintva.
  • Ahhoz azonban, hogy személyesen is bemutathasd magad nekünk, azt kérjük, hogy a jelentkezéshez csatolt önéletrajzod mellé tölts fel egy kísérő levelet is "Miért én vagyok a Ti emberetek" címmel. Ebben tényleg írd meg, hogy szerinted miért Téged válasszunk!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR