Állásajánlat: FOLYAMATFEJLESZTÉSI SPECIALISTA / Budapest

Állásajánlat: FOLYAMATFEJLESZTÉSI SPECIALISTA
Hivatkozási szám: MSTSZERV-0108

Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat.
Több, mint 25 éve vannak jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza. Ausztria mellett Magyarországon, Romániában, Bulgáriában, Moldáviában, Albániában és a volt jugoszláv területeken is képviseltetik magukat. A cégcsoport jelen van továbbá a szlovák, a cseh, a lengyel és részben - acélkereskedelemmel - a holland piacon is.

Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is. Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára.

A magyar konszerntagvállalat számára keresünk FOLYAMATFEJLESZTÉSI SPECIALISTA pozícióba új munkatársat, aki az anyavállalat folyamatait fogja implementálni.

Feladatok:

  • A magyar vállalat és a vállalatcsoport más tagvállalatai folyamatainak megismerése,
  • A anyavállalat által definiált folyamatok bevezetése a magyar konszerntagvállalatnál,
  • A anyavállalat által használt Microsoft Dynamics AX 2012 vállalatirányítási program bevezetésének aktív elősegítése,
  • Projektszemléletű munkavégzés alkalmazása,
  • Folyamatos együttműködés a kijelölt felelős kollégákkal a konszern nemzetközi mátrix-szervezetében,
  • Javító intézkedésekre javaslattétel a szervezet felépítésére és működésére vonatkozóan,
  • Rendszeres visszajelzések, jelentések, prezentációk a bevezetés előrehaladásáról.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai gazdasági VAGY műszaki végzettség,
  • Legalább 3 év multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat vállalati folyamatok SZERVEZÉSÉBEN / ÁTALAKÍTÁSÁBAN,
  • Angol ÉS / VAGY német nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt,
  • Magas fokú MS Office használat (Word, Excel, Power Point),
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Microsoft Dynamics AX 2012 vállalatirányítási program ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Rendkívüli szakmai kihívás,
  • Nemzetközi tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, idegennyelvű és magyar anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint
  • vagy
  • Német Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök