Állásajánlat: EXPORT ÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: EXPSALES-1216

Igazi Hunter sales-esnek tartod magad, vagy szívesen kipróbálnád magad ebben a szerepben? Szeretnél izgalmas projekteken dolgozni és ügyfeleidnek komplex megoldásokat kínálni?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, olvass tovább, mert RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK!

Ki a Megbízónk?

Partnerünk Magyarország egyik vezető specialistája a beléptetőrendszerek és biztonságtechnika területén. Folyamatosan bővülő, jó hangulatú csapatukba keresik új tagjukat az alábbi pozíció betöltésére:

EXPORT ÉRTÉKESÍTŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása külföldön
  • Kapcsolatépítés (Telefonon, e-mailen, személyes látogatások alkalmával)
  • Kampányokban való aktív részvétel
  • Beérkező igények kiszolgálása
  • Ajánlatkészítés
  • Szerződéskötés
  • A kialakított ügyfélkörrel rendszeres kapcsolatápolás

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben:

  • Van már tapasztalatod értékesítés, ügyfélkezelés területen
  • Tárgyalóképesen beszélsz legalább 1 idegen nyelven
  • Szívesen vadásznál és építenéd ki saját kapcsolatrendszeredet, ügyfélkörödet
  • Van műszaki affinitásod, szívesen dolgoznál a cég által kínált rendszerekkel, eszközökkel
  • Ügyfélközpontú hozzáállásod van
  • Proaktívnak tartod magad

Mit kínál a cég?

  • Összetett, jól kidolgozott juttatási rendszer
  • Teljes körű betanítás és rendszeres támogatás
  • Értékesítést támogató eszközök, marketing anyagok széles tárháza
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Összetartó, családias hangulatú csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!