Állásajánlat: KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOKINT-1122

Ügyfelünk a világ vezető kintlévőségbiztosítója, aki 70 éve segíti a vállalkozásokat a tartós és fenntartható gazdasági növekedés elérésében.
A vevői követelések kezelése terén - közel két évtizedes tapasztalatával - a vállalat Magyarországon is a piaci szereplők által elismert szakértőként működik. A megfelelő erőforrások birtokában bármilyen iparág, bármilyen méretű vállalat követeléskezelési igényeinek meg tud felelni, egyedi megoldási lehetőségeket kínálva minden ügyfelének
A cég számára keresünk most  új kollégát

KINTLÉVŐSÉG-KEZELŐ MUNKATÁRS
pozícióba.

Feladatok:
  • Magyar és külföldi vállalatok kintlévőségeinek kezelése nem fizető céges partnereiktől
  • Együttműködés a csoport külföldi irodáival a behajtási folyamat során
  • Szerződések, részletfizetési megállapodások, fizetési ütemezések előkészítése
  • Riportok készítése és adminisztratív feladatok ellátása a megbízók részére
  • Telefonos kapcsolattartás a vevőkkel a kintlévőségek érvényesítése érdekében
  • Az értékesítés támogatása az új ügyfelekkel való együttműködés kialakításában

Elvárások:
  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • Min. 2 év tapasztalat hasonló munkakörben (pénzügy, kintlévőségkezelés, behajtás területén)
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú szemlélet, eredményorientált személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés nagyfokú önállóság mellett

Előny:
  • Pénzügyi, gazdasági, jogi szakirányú végzettség

Amit kínálnak:
  • Alapbérezés mellett bónusz és cafeteria
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • Modern irodai környezet
  • Rugalmas munkaidő (Home office is előfordulhat!)

Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben szimpatikus a lehetőség és magának érzi a feladatköröket, úgy várjuk frissített szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztül!