Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS (Érd)

Hivatkozási szám: MSTOEREK-1114

Ügyfelünk főként a személy-, és árufuvarozással foglalkozó vállalatok számára nyújt informatikai szolgáltatást és tanácsadást, illetve szoftverrendszert Magyarországon és más országokban. Több mint 1.000 vállalati ügyféllel rendelkezik, akik között családi vállalkozások és multinacionális cégek egyaránt megtalálhatóak. Marketing csapatába keres új munkatársat

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS
pozícióba.

Olyan jól kommunikáló, felelősségteljes munkatársat keresünk, aki szeret csapatban dolgozni, felhasználói szintű számítógépes tudással rendelkezik, idegen nyelven tud a gyakorlatban is kommunikálni, és jól megy számára a telefonon történő kapcsolatteremtés.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Leendő, új ügyfelek érdeklődővé tétele a szolgáltatások iránt
  • Új ügyfelek keresése és adatrögzítése
  • Egyéb marketing feladatokban való részvétel
A jelölttel szemben támasztott elvárások:
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Idegen nyelvtudás (német és/vagy más európai – nem angol)
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Csapatjátékosként való részvétel
Előnyök:
  • Telemarketinges tapasztalat
  • Nyitottság új termékek és szolgáltatások megismerésére
Egyéb információk:
  • Intenzív és átfogó betanulás
  • Főállású vagy részidős munkaviszony
  • Alapbér és év végén jutalom
Munkavégzés helye:
  • Érd
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.