Állásajánlat: VILLAMOSMÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOVILL-1022

Ügyfelünk egy egyedi és exkluzív termékek előállítására szakosodott minőségi papírgyár Magyarországon. Hazánkban egyedüliként alkalmas biztonsági alappapírok előállítására.

Gyártó tevékenységük támogatására keresünk csapatukba új munkatársat

VILLAMOSMÉRNÖK
pozícióba.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • Aktív részvétel műszaki beruházások előkészítésében, bonyolításában
  • Az üzem villamos-automatika szakterületének szakmai támogatása, irányítása
  • Üzemelő berendezések szakmai állapotvizsgálata, eredmények hasznosítása a preventív karbantartásban
  • Üzemelő berendezések (erősáramú berendezések, terepi automatika elemek, folyamatirányító rendszer, egyedi PLC-k) meghibásodása esetén hibafeltárás, hibaelhárítás, hibaelhárítás irányítása
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Pályakezdő vagy legalább 1 év gyártókörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • PLC programozási alapismeretek (főleg siemens)
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás írásban
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • EPLAN tervezőprogram ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely, kiváló munkahelyi légkör
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!