Állásajánlat: KÜLKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: KULKERTE-1021

Ki a megbízónk?

Partnerünk, hazánk meghatározó és dinamikusan fejlődő, magyar és nemzetközi piacokon is elismert, 100%-ban magyar tulajdonú agráripari cégcsoportja munkatársat keres a stratégiai fontosságú exportpiaci terjeszkedés fejlesztése érdekében az alábbi pozícióba:

REGIONÁLIS KÜLKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ

Csatlakozz, ha van már középvezetői szintű, többéves, export területen szerzett tapasztalatod!

Munkavégzés helye: alapvetően Pilisvörösvár, de utazási hajlandóságot igényel

Kihívást nyújtó feladatokkal várnak:

Első lépésben az exportüzletág igazgató mellett
  • A regionális exportpiaci területen (Szlovákia, Románia, Szerbia és Horvátország) kívüli közép- és kelet-európai piacokon elindult exportbővítés önálló kereskedelmi tevékenységként
  • A cégcsoporton belüli üzletágak exporttámogató szerepének koordinációja és a szakmai támogató szolgáltatás szervezése
  • A cégcsoport export piaci stratégiájának megtervezésében való részvétel, majd az elfogadott stratégia végrehajtása
  • Kapcsolattartás partnerekkel, új partnerek felkutatása, szerződések előkészítése
  • Export és különböző vevői/forgalmi kimutatások elkészítése angol és magyar nyelven, ezek prezentálása a vezetőség felé

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középvezetői pozícióban eltöltött min. 2-3 év tapasztalat export területen
  • Agrár vagy kereskedelmi egyetemi / főiskolai végzettség
  • Kiemelkedő tárgyaló és kommunikációs készség angol, valamint magyar nyelven
  • Dinamikus, önálló, de csapatmunkában is sikeres személyiség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, beleértve prezentációk készítését is
  • Jogosítvány és utazási hajlandóság (munkaidő 50%-áig)
A kiválasztásnál előny, de nem feltétel:
  • Plusz felsőfokú nyelvismeret
  • Közép- és kelet-európai piaci ismeret
  • Prezentálható korábbi exporteredmények, sikerek
  • Külkereskedelmi szakmai ismeretek finanszírozás, logisztika, bonyolítás területeken
Amit a karriered támogatásán felül nyújtanak Neked:
  • Versenyképes jövedelem + vállalati gépkocsi
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy mentorral, kiemelkedő szakmai környezetben és képzésekkel
  • Innovatív cégkultúra
  • Családbarát munkahely
  • Béren kívüli juttatások

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!