Állásajánlat: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Erősáramú területre)

Hivatkozási szám: MSTOELEK-1001

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat.Fiatalos csapatukba keresünk, növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ(Erősáramú területre)
munkatársat.

  • Szeretnél szakmailag fejlődni egy remek csapat részeként?
  • Modern, kiváló munkakörülményekre vágysz?
  • Akkor nincs más teendőd, jelentkezz!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • A gépek folyamatos rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • A gép, berendezés meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele, a további meghibásodások kiküszöbölése
  • A működésben felmerülő problémák megoldása és analizálása
  • Együttműködés a karbantartó munkatársakkal
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Min. középfokú erősáramú berendezés szerelő vagy hasonló releváns elektromos végzettség (elektrolakatos, ipari elektronikai ismeretek)
  • Pneumatikai, hidraulikai ismeretek
  • Pályakezdő vagy 1 év gyártási területen szerzett karbantartói tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása
Előnyt jelent:
  • Érzékelők, jeladók, motorok, motorvezérlők ismerete
  • Fröccsöntő gépek ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal, választható cafetéria juttatások, bérlettámogatás
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés
  • Kiváló csapat
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek-megközelítés autóval, vagy Csepel felől volánbusszal
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá frissített önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!