Állásajánlat: C++ TEAM LEAD (MICROSOFT TECHNOLÓGIA) / Csongrád megye

Állásajánlat: C++ TEAM LEAD (MICROSOFT TECHNOLÓGIA)
Hivatkozási szám: MSTCDEVE-0926

Ügyfelünk fontos szerepet játszik a közép- és kelet-európai régióban, mint VILÁGOT ÁTÖLELŐ távközlési HIGH TECH VÁLLALAT.

Rendszerintergációval, energia és telekommunikációs szolgáltatásokkal foglalkoznak, mely keretében KOMPLEX alkalmazásokat és termékmegoldásokat szállítanak partnereik részére. Budapesten 50 helyi alkalmazott, köztük 40 magasan képzett mérnök biztosítja üzleti sikerüket számos partnerrel a kormányzati és az ipari szektorban.

Jelenleg egy új R&D osztály kiépítésén dolgoznak és ezért csapatbővítés céljából keresünk számukra új munkatársat a SZEGEDI FEJLESZTŐ CSAPAT ÉLÉRE:

C++ TEAM LEAD (MICROSOFT TECHNOLÓGIA) pozícióba.

A fejlesztő fő feladata egy egyedi desktop-os alkalmazás fejlesztése C++ környezetben, windows platformon.

Feladatok:

  • Megtervezi és működteti a szoftverfejlesztési életciklus (SDLC) folyamatokat csapata számára,
  • Megbecsüli a feladatokat, figyelembe véve az üzleti és technikai prioritásokat, valamint a feladatok egymáshoz való kapcsolatát,
  • Visszajelzést ad az üzleti és funkcionális követelményekről, aktívan hozzájárul a műszaki követelmények kezeléséhez,
  • Szoftver fejlesztése C ++ formátumban a specifikációk alapján,
  • Hozzájárul a rendszer- és komponens tervezéshez,
  • Az iparág Best Practice - inek követésével biztosítja a minőséget fejlesztési szempontból,
  • Részvétel a funkcionális tesztelésben, hibaelhárításban, hibajavításban.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi végzettség informatika, esetleg a tudományos területen,
  • Legalább 4-6 éves tapasztalat a C ++ fejlesztésében,
  • Magas rendelkezésre állású megoldások felépítésének / létrehozásának / tervezésének tapasztalata,
  • Tapasztalat a csapat vezetésében,
  • A szoftverfejlesztési folyamatokban és módszertanokban tapasztalat,
  • Multithreading,
  • Cmake,
  • Linux (embedded is an advantage),
  • Unit test (Google Test),
  • Virtualisation tools (Docker).

Előnyök:

  • PThread, OpenMP,
  • Security concepts,
  • Continuous integration.

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Egyéb információk:

  •  Amennyiben érdeklődik a pozíció iránt, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Informatikai vezető
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Telekommunikáció / Távközlés
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Hasonló pozícióink

INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI MANAGER