Állásajánlat: AJÁNLATADÓ MÉRNÖK / Debrecen

Állásajánlat: AJÁNLATADÓ MÉRNÖK
Hivatkozási szám: MSTAJANL-0924

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 31 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most AJÁNLATADÓ MÉRNÖK munkatársat Debrecenbe.

Feladatok:

  • Ajánlatok kidolgozása,
  • Ajánlatkérések műszaki specifikálása,
  • A legjobb beszerzési források felkutatása,
  • Vevői, partneri, gyártói, beszállítói kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi villamosmérnöki végzettség,
  • Műszaki beszerzésben szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • MS Office ismeret,
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Önállóság és megbízható munkavégzés.

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • A versenyképes fizetésen felül cafeteria, jutalom lehetőség, éves bónusz,
  • Szakmai képzési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Egyéb információk:

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8.00-16.30
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office