Állásajánlat: ÉTTERMI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOETTE-0923

Megbízónk az IKEA, svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházukba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Éttermi munkatárs

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest XXIII. kerület, Soroksári bevásárlópark
  • Tömegközlekedéssel megközelíthető a 135-ös és 123-as busszal vagy Havannáról az Auchan busszal

MUNKAREND:
  • 8 órás munkarend (délelőtt, és délután az áruház zárásáig)

BÉREZÉS:
  • Elérhető bruttó kezdő bér 230.000 Ft + pótlékok (végzettségtől, tapasztalattól és műszakoktól függően)
  • Szombati és vasárnapi pótlék (50%)
  • Éjszakai pótlék (este 8 órától 20% )
  • IKEA vásárlási kedvezmény (15%)
  • Választható cafeteria csomagok
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Help csomag (jogi, orvosi segítségnyújtás)
  • Nyugdíj program
  • Dolgozói ajánlási rendszer, amivel még többet kereshetsz

MIÉRT JÓ EZ NEKED?
  • Teljesen bejelentett állás, havi számlára utalt bér
  • Tiszta, klimatizált, modern környezetben való munkavégzés
  • Az áruház által tisztított munkaruha
  • Az államilag elrendelt ünnepnapokon, illetve december 24.-én és 31.-én nincs munkavégzés
  • Támogatott étkezés, ingyenes kávé, tea és üdítő a dolgozói kantinban
  • Jó hangulatú munkakörnyezet és összetartó csapat
  • Fejlődési és különböző karrier lehetőség
  • Kiszámítható munkabeosztás
  • Maximum 11 órás műszakok

MILYEN FELADATAID LESZNEK:
  • Hot dog készítés
  • Vásárlók kiszolgálása az emeleti étteremben
  • Kiszolgálópultok feltöltése
  • A Svéd Finomságok Boltjának feltöltése
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Az éttermi pénztárban a pénztárosi feladatok ellátása

KIT KERESÜNK:
  • Olyan csapatjátékost keresünk, aki lelkesedik az IKEA termékei és az ételek iránt, szereti a vásárlókat, szívesen kommunikál
  • Akinek van már tapasztalata konyhai, éttermi területen, vagy pályakezdő
  • Aki fontosnak tartja maga körül a rendet és a tisztaságot
  • Egészségügyi alkalmasság

ELŐNY, HA VAN:
  • Vendéglátói végzettség

Pályázatához kérjük csatolja frissített önéletrajzát!