Állásajánlat: BELSŐ ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (Debrecen) / Debrecen

Állásajánlat: BELSŐ ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (Debrecen)
Hivatkozási szám: MSTERTEK-0909

Ha érdekli az értékesítés világa?
Ha szeretne egy professzionális értékesítői gárdát támogatni?
Ha szeretné az ügyfelek szakmai igényeit megismerni és valódi szakértőként segítséget adni számukra?

Ez a lehetőség most Önnek szól!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 31 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: BELSŐ ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Kereskedelmi értékesítő kollégák szakmai támogatása,
  • Részvétel az értékesítés teljes lebonyolításában (pl. rendelés felvétel, rögzítés, ár kalkulálás, árajánlatkészítés, kiszállítás vezénylés),
  • Reklamációkezelés,
  • Határidők betartása,
  • Kitűzött értékesítési célok elérése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi VILLAMOSMÉRNÖK végzettség,
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat műszaki értékesítésben VAGY műszaki projektek adminisztratív támogatásában VAGY műszaki ajánlatok készítésében,
  • Értékesítői szemlélet.

Előnyök:

  • Kereskedelmi végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Értékesítőként hasznosíthatja szakmai tudását,
  • Hosszú távra tervezhet,
  • Mindig időben és pontosan kapja a fizetését,
  • Munkaidő: hétfőtől - péntekig (8.00 órától 16.30 óráig)
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés: alapbér, cafeteria, jutalom lehetőség, éves bónusz,
  • Szakmai képzések biztosítása.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Egyéb információk:

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, hogy magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Direkt-/telefonos értékesítés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens

Pozíciószint:

  • Beosztott