Állásajánlat: ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: UGYFELKA-0909

Ügyfélkapcsolati munkatárs álláslehetőség!

Megbízónk stabil, multinacionális múlttal bíró, magyar tulajdonú vállalkozás, a hazai informatikai- és infokommunikációs megoldások egyik vezető szervezte. ICT üzletáguk talpraesett, lelkes munkatársat keres ügyfélszolgálati és adminisztratív területre.

Feladatok:

a vállalat Contact Centerének működtetése:
  • ügyfélkapcsolattartás, bejelentések kezelése, fogadása (telefonon és e-mailben egyaránt), rögzítése CRM rendszerünkben
  • együttműködés  szervizmérnöki csapatunkkal és a kapcsolódó osztályokkal
  • a feladatok kapcsán felmerülő folyamatos adminisztráció elvégzése
  • riportok és statisztikák készítése, eseti és rendszeres jelleggel

üzletági adminisztráció:
  • vállalatirányítási rendszerünkben az üzletági folyamatok teljes körű megismerése
  • beérkező vevő megrendelések kezelése, rögzítése, teljesítés nyomonkövetése, iktatása
  • szerződések, egyéb iratok kezelése, nyomonkövetése, rögzítése
  • a kereskedelmi szervezet támogatása ajánlatok, szerződések előkészítésében, közbeszerzési eljárások, egyéb beszerzések, tenderek támogatása, egyéb beszerzések
  • továbbá teljeskörű adminisztratív támogatás nyújtása

Elvárások:
  • 1-3 év hasonló (adminisztratív) munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás, alapos, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Talpraesett, együttműködő, nyitott személyiség
  • Közbeszerzésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
  • Felelősségteljes feladatok
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Modern környezet, magas szintű technikai háttér
  • Folyamatos tréningek, képzések, fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok, hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltett érdeklődését, jelentkezzen bérigényével megjelölt szakmai önéletrajzával, illetve motivációs levelével rendszerünkön keresztül!