Állásajánlat: TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ (BUDAPEST) / Budapest

Állásajánlat: TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ (BUDAPEST)
Hivatkozási szám: MSTONYVE-0903

Ügyfelünk 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkező könyvelőiroda, ahol felsőfokú végzettségű közgazdász munkatársakkal, és a legmodernebb eszközökkel az aktuális jogszabályok figyelembe vételével dolgoznak, hogy partnereik pénzügyei mindig rendben legyenek.

Szolgáltatásik között megtalálhatóak:
Könyvviteli szolgáltatások
Munkaügyi szolgáltatások
Pénzügyi feladatok ellátása
Adótanácsadás, költségelemzés
Átalakulás, kiválás.

Jelenleg csapatbővítés céljából keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba: TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Cégek teljes körű könyvelése,
  • KSH statisztikák készítése,
  • Évzárás és beszámoló készítés,
  • ÁFA és kapcsolódó bevallások elkészítése,
  • Munkaügyi feladatok és bérszámfejtés végzése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Legalább 3 – 4 év szakmai tapasztalat teljes körű könyvelésben,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Erős középfokú angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű ismeret Novitax .

Juttatások, ajánlat:

  • Megbízható, stabil vállalat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)

Pozíciószint:

  • Beosztott