Állásajánlat: FOLYAMATMÉRNÖK (AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ) / Nógrád megye

Állásajánlat: FOLYAMATMÉRNÖK (AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ)
Hivatkozási szám: MSTPROCE-0813

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata - itthon a 2000-es évek óta vannak jelen a piacon újító fröccsöntő technológiáikkal.

Magyarországon kívül 22 másik országba szállítják megoldásaikat, fő felvevőpiacuk az autóipar és a fegyveripar.

Mérnöki csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK

Feladatok:

  • Termelési folyamatok megvizsgálása, hatékonyságának növelése, folyamatok koordinálása a társosztályokkal,
  • Termelési problémák kivizsgálása, megoldása,
  • Termelési költséghatékonyság biztosítása,
  • Adott projektek esetén 3D tervezési feladatok.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki végzettség,
  • 2-3 év tapasztalat folyamatmérnöki pozícióban vagy kapcsolódó területen,
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóbeli kommunikáció várható napi szinten a nemzetközi vezetőség miatt),
  • Kiemelkedő problémamegoldó és analitikai készség,
  • Csapatjátékos hozzáállás.

Előnyök:

  • Gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy járműmérnöki végzettség,
  • Autóipari tapasztalat,
  • MIM ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbéren felül 100%-os bejárástámogatás.

Munkavégzés helye:

  • Nógrád megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Rétság (Nógrád megyében található, az M2-es úton keresztül nagyjából 40 perc távolság a fővárostól),
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műanyagipar/Fröccsöntés
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás