Állásajánlat: PROJEKTMENEDZSER (építőipari szegmens)

Hivatkozási szám: MSTOESAD-0812

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége,

PROJEKTMENEDZSER (építőipari szegmens, Keszthely)
munkakörbe keres kollégákat.

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

Feladatkör leírása:
  • magas- és mélyépítési építőanyagok értékesítése ( pl.: szárazépítészeti rendszerek, falazóelemek, homlokzati rendszerek)
  • műszaki szaktanácsadás
  • meglévő partnerkör kezelése
  • új, potenciális partnerek megtalálása
  • ajánlatkészítés, ajánlatprezentáció
  • szerződések előkészítése, szerződéskötés
  • heti beszámolók készítése
  • szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
  • aktív kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben a partnerekkel
  • piaci információk gyűjtése, versenytársak figyelemmel kísérése
  • vezetők által kért statisztikák készítése határidőre

Elvárások:
  • középfokú (műszaki) végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat (1-3 év)
  • szervező-, tárgyalókészség
  • kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • B- kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőséget
  • mobiltelefont
  • céges gépjárművet
  • folyamatos elméleti és gyakorlati bemutatókat tartalmazó képzéseket, gyárlátogatásokat
  • fiatalos, rugalmas, segítő kollektívát

Előny:
  • német és / vagy angol nyelvtudás
  • építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:
  • Keszthely

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, referencia megadásával és fizetési igény megjelölésével!