Állásajánlat: AUTÓRAKTÁRI RAKTÁROS / GÉPKOCSI MOZGATÓ

Hivatkozási szám: AUTORAKT-0805

Partnerünk, egy ausztriai székhelyű cégcsoport tagja, 1990-ben alakult. Budaörsön egy több mint 8.000 autót befogadó autóraktárral és 86 autószállító kamionnal lát el komplex autólogisztikai feladatokat. Stabil szerződött megrendelői hátterükkel és hosszú távú, bejelentett munkaköreikkel biztos munkahelyet és jövedelmet, ezáltal biztonságot nyújt több, mint 300 munkavállalónak. Csapatuk bővülése miatt keresnek új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

AUTÓRAKTÁRI RAKTÁROS/GÉPKOCSI MOZGATÓ

Feladatok:

A telephelyre beérkező vadonatúj személygépkocsik és kishaszonjárművek vezetése 3 fajta feladat – és készségszint szerint:
  • Felhordás – a gépjármű raktárhelyről történő felhordása
  • Elhordás – az autók raktárhelyre történő beraktározása, leparkolása, raktárhely rögzítése
  • Vagonozás – a vasúti autószállító vagonok kezelése (a beérkezett gépkocsik állapotának, esetleges sérüléseknek, hiányoknak a felmérése a vagonokon lévő gépkocsik kiékelése, a vagonok felső szintjének beállítása, elmozdulás ellen beékelése, a gépkocsikkal a vagonról az átvevő területre történő leállása)

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Fizikai alkalmasság
  • Megbízható, precíz, személyiség
  • Jó csapatjátékos

Juttatások:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil céges háttér
  • Cafetéria
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Lehetőség megismerni és vezetni a gyárból kijött legújabb modelleket

Munkaidő: H-CS: 07:00-15:50 P: 07:00-15:00
Túlórára is van lehetőség (a törvényi előírásoknak megfelelően elszámolva)

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!