Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (BETON ÜZLETÁG) / Budapest

Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (BETON ÜZLETÁG)
Hivatkozási szám: MSTERTEK-0801

Ügyfelünk a világ egyik vezető építőipari vállalata, mely közel 4000 telephelyén több mint 90 000 embert foglalkoztat.
Jelenleg a világ 31 országában az építőipari alapanyagok széles választékát kínálja ügyfelei számára!

Budapesti csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (BETON ÜZLETÁG)

A pozíció célja: A betonüzletág betontermék, szolgáltatásértékesítés adminisztratív feladatainak ellátásán keresztül a munkatársak aktív támogatása a hatékonyság növelése érdekében.

Feladatok:

  • A beton üzletág értékesítési adminisztrációs munkájának támogatása
  • Szerződések, ajánlatok elkészítésében, nyilvántartásában való aktív részvétel
  • EKAER rendszer ellenőrzése, felügyelete, adminisztrációja.
  • Vevői számla reklamációk intézésében való aktív közreműködés, reklamációk adminisztrációja, nyilvántartása, riportok elkészítése
  • Hóvégi zárási folyamatokban való együttműködés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki területen)
  • 1-2 éves tapasztalat értékesítés támogatásában vagy adminisztrációban
  • Középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • MS Office alkalmazások magabiztos szintű ismerete- elsősorban Excel vagy PowerPoint, Word adminisztrációban
  • Különböző vállalatirányítási szoftverek ismerete

Előnyök:

  • Gazdasági vagy műszaki végzettség
  • SAP ismeret
  • Termelő vállalatnál szerzett termelési folyamatokkal összefüggő adminisztrációs tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér,
  • A piacon kimagasló cafeteria csomag,
  • 13. havi fizetés,
  • Bónusz,
  • Dinamikus munkakör,
  • Fejlődési, tanulási lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzzal !

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Külkereskedelmi bonyolító
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens

Pozíciószint:

  • Beosztott