Állásajánlat: VILLAMOS TERVEZŐMÉRNÖK (EGYEDI GÉPGYÁRTÁS TERÜLETEN) / Fejér megye

Állásajánlat: VILLAMOS TERVEZŐMÉRNÖK (EGYEDI GÉPGYÁRTÁS TERÜLETEN)
Hivatkozási szám: MSTTERVE-0729

Villamosmérnökként mindig az egyedi mérnöki megoldásokat keresi?
Olyan helyet keres, ahol tervezőként kreatív lehet és mindig új dolgokat hozhat létre?
Szeretné látni, hogy amit megtervez, az a valóságban, hogyan épül fel és hogyan fog működni?

Ha ezekre a kérdésekre IGENNEL válaszolt, akkor most ez a lehetőség Önnek szól.

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: VILLAMOS TERVEZŐMÉRNÖK (EGYEDI GÉPGYÁRTÁS TERÜLETEN)

Ideális pályázónk, olyan végzett villamosmérnök, aki rendelkezik már 1-3 éves tapasztalattal elektromos tervezésben és szeretné tudását tovább fejleszteni egyedi gépgyártási területen. Olyan helyet keres, ahol minden tervezés egy új kihívást tartogat és a termék fizikai létrejöttében is részt vállalna.

Feladatok:

  • A mechanikus konstrukció és a vevői specifikáció alapján új berendezések, gépek elektromos vezérlésének tervezése, programozása, beüzemelése, szervizelése, dokumentáció elkészítésének a támogatása,
  • Anyagjegyzék létrehozása és az SAP rendszerben történő anyagigény rögzítés,
  • A projekt időterv alapján projekt határidők követése és betartása,
  • A tervezés során a szabványossági előírások betartása,
  • Projektmunkákban való részvétel és közreműködés a társrészlegekkel,
  • Felel a projekt költség – és időkeretének a betartásáért.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 1 – 3 év gyakorlat elektromos tervezésben egyedi gépgyártás területén,
  • Tapasztalat Siemens fejlesztő szoftverekkel (TIA Portál, Win CC), EPLAN P8
  • Közép szintű angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez, előny a második idegen nyelv ismerete (német),
  • MS Office ismeretek, előny SAP ismerete,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Gépgyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Műszaki és pneumatika ismeretek,
  • Elektromos hajtások terén szerzett tapasztalat,
  • STEP 7,
  • Starter,
  • SEW Motion Studio.

Juttatások, ajánlat:

  • Családias, barátságos légkör,
  • Változatos feladatok és hosszú távú karrierlehetőség,
  • Kiszámítható és erős, jövő orientált vállalat,
  • Innovatív környezet,
  • Minden munkatárs személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, melyhez szakirányú tréningek és nyelvi képzések támogatása biztosított,
  • Bejelentett alapbéren felül + juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Tervezés/CAD-CAM/Pro-E/Catia
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott