Állásajánlat: INGATLANÉRTÉKESÍTŐ (SZEGED)

Hivatkozási szám: MSTOKMBG-0725

Megbízónk egy szegedi ingatlanügynök iroda keresi új munkatársát

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.

A cég hálózatának eredményessége közel két évtizede töretlen, évről évre egyre több elégedett ügyfélnek segítenek megoldani ingatlanügyeiket.
Szolgáltatásaik sokrétűsége révén igyekeznek minél hatékonyabb és eredményesebb megoldásokat nyújtani az ügyfelek céljainak elérésében.

Feladataid lesznek:
  • Ügyfélkör kialakítása, kezelése
  • Értékesítési folyamatok menedzsmentje
  • Vevő igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • Szakmai segítségnyújtás ingatlan adásvétellel kapcsolatban

Amire egy új munkatárs számíthat:
  • Jutalékos rendszer
  • Szakmai képzések, tréningek
  • Fejlődési-, előrelépési lehetőség - biztos karrierút

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Eredményorientált, motivált személyiség
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Kommunikatív, határozott fellépés

Előny:
  • Értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismeret

Munkavégzés helye:
  • Szeged

Amennyiben szimpatikus a lehetőség és szívesen kipróbálnád magad egy új kihívásban, úgy várjuk jelentkezésedet honlapunkon keresztül!