Állásajánlat: MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (ÉPÍTÉSZETI TERÜLETEN)

Hivatkozási szám: MSTMUSZA-0718

Ügyfelünk egy közel 25 éves múltra visszatekintő magyar tulajdonú építész iroda, akik meghatározó nemzetközi projekteken dolgoznak.

Céljuk, hogy a legkorszerűbb tervezési technológiák révén partnereik számára kiváló megoldásokat nyújtsanak, legyen szó bármilyen építészeti kihívásról.

Jelenleg szakmai csapatuk bővítése miatt keresnek egy MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ kollégát, az építészeti projektek koordinálására.

Elvárások:

  • Főiskola vagy egyetemi MŰSZAKI végzettség (építő-, építész-, gépész- villamos-),
  • Minimum 3 év építőipari területen szerzett szakmai tapasztalat tervezőként VAGY projekt adminisztrációban VAGY műszaki előkészítőként VAGY műszaki ajánlatok készítésében,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Excel programismeret és tapasztalat,
  • Pénzügyi ismeretek, üzleti szemlélet,
  • Projektmenedzsment ismeretek és tapasztalat,
  • Kiváló szervezési- és tárgyalási készség,
  • Strukturált munkavégzés, adminisztratív érdeklődés és szemléletmód.

Feladatok:

  • Ajánlatadások összefogása és koordinálása,
  • Tervező alvállalkozókkal való kapcsolattartás és tárgyalás: ajánlatok bekérése, alvállalkozói díjak egyeztetése, szerződések előkészítése,
  • Projektek során a fő- és alvállalkozói szerződések teljesítésének és adminisztrációjának nyomon követése,
  • Pótmunkák nyomon követése.

Előny, de nem feltétele a pozíció betöltésének:

  • Kivitelezői VAGY tervezői projekt-menedzsment (projekt-koordináció vagy projekt-adminisztrációs) tapasztalat.

Juttatások:

  • Kiváló csapat,
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos, növekedő háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Munkaidő: heti 40 óra (hétfőtől - péntekig)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!