Állásajánlat: PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOPENZ-0709

Megbízónk a világ egyik legnagyobb ingatlanbefektető és -tanácsadó cége, akik integrált megoldásokat kínálnak bérlők, tulajdonosok és befektetők számára kereskedelmi ingatlanokkal kapcsolatban.

Csapatuk bővítése céljából keresünk számukra új munkatársat

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS
pozícióba.

Feladatok:
  • Negyedévente a beszámolók elkészítése - összeegyeztetése a marketing és a műszaki csapattal
  • Könyveléshez szükséges dokumentumok előkészítése a kiszervezett könyvelés részére
  • Kintlévőségek, közüzemi számlák kezelése
  • Szállítók kezelése - számlázás, beérkeztetés
  • Tulajdonosokkal való kapcsolattartás az üzemeltetéssel kapcsolatban felmerülő összes pénzügyi kérdést illetően
  • Banki ügyintézés, banki dokumentációk előkészítése, kapcsolattartás bankokkal

Elvárások:
  • Min. középfokú, gazdasági szakirányú végzettség
  • Min. 2 év hasonló pozícióban, pénzügyi területen eltöltött tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás írásban (riportáláshoz)
  • Felhasználó szintű Excel ismeretek - aktív PIVOT használat
  • Kedves, türelmes, motivált személyiség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban is
Amit a cég kínál:
  • Piacképes, tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Stabil munkahely, kiváló munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődés
Munkavégzés helye:
  • II. kerület
Amennyiben szimpatikus a lehetőség és magának érzi a feladatkört, úgy várjuk jelentkezését frissített önéletrajza elküldésével!