Állásajánlat: TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: MSTOKONY-0627

Megbízónk egy magyar sport- és szabadidő-ruházati márkaként indult, ma már nemzetközi szinten elismert részvénytársaság.
Országszerte 39 saját üzlettel rendelkeznek, azonban a nagykereskedelmi tevékenységük is aktív, a változó vásárlói szokások miatt egyre nagyobb hangsúlyt fektetnek az online értékesítésre. Emellett fontosnak tartják a nemzetközi divattrendeket és a piac igényeit figyelembe vevő kreatív termékfejlesztést, állandó megújulást, a piaci környezethez való folyamatos alkalmazkodást.

Csapatukba keresünk most új kollégát
KÖNYVELŐ
pozícióba
teljes körű könyvelési feladatokra.

Feladatok:
  • Bejövő- és kimenő számlák, pénztárak, bankkivonatok és vegyes tételek könyvelése
  • Készletekkel kapcsolatos könyvelések
  • Tárgyi eszköz analitika vezetése
  • Devizás tételek analitikájának vezetése
  • Belföldi szállítói számlák iktatása, számszaki ellenőrzése, igazoltatása
  • Kimenő számlák készítése és ellenőrzése
  • Éves zárási munkákban való részvétel
  • Bevallások készítése, beküldése
  • Statisztikai adatszolgáltatás a vezetőség részére
  • Gazdasági vezető munkájának segítése
Elvárások:
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 év könyvelési területen szerzett tapasztalat (Ha eddig nem teljes körű könyvelőként dolgozott, de izgalmasnak találja a szakmai kihívást, úgy az Ön pályázatára is kíváncsiak vagyunk!)
  • Windows Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel,)
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek,
  • Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség
Amit kínál a cég:
  • Modern irodai környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, III. kerület

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk jelentkezését frissített szakmai önéletrajza feltöltésével honlapunkon keresztül!