Állásajánlat: MECHANIKUS KARBANTARTÓ (PÁLYAKEZDŐK/ JUNIOR JELÖLTEK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Hivatkozási szám: MSTOKARB-0515

Megbízónk egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük csapatuk új tagját

MECHANIKUS KARBANTARTÓ
pozícióba.

PÁLYAKEZDŐK/ JUNIOR JELÖLTEK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • Élelmiszeripari gépek, csomagológépek időszakos karbantartása
  • Eseti meghibásodások elhárítása
  • Új berendezések installálása a meglévő technológiával
Elvárások:
  • Min. Szakmunkás, mechanikus végzettség, mint pl.: Géplakatos, Mechanikai műszerész, gépésztechnikus
  • B kategóriás jogosítvány
  • Logikus gondolkodásmód
  • Lényeglátás
  • Precizitás
  • Rugalmasság
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Élelmiszeripari, autóipari vagy csomagolástechnikai területen szerzett karbantartási tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Alapbérezés mellett cafeteria juttatás
  • 30 %-os műszakpótlék
  • Jelenléti bónusz
  • Saját autóval való bejárás támogatása 15 Ft/ km
  • Stabil vállalati háttér - A cég anyavállalata több, mint 70 éves múlttal rendelkezik, Magyarországon pedig a 90-es évektől vannak jelen
  • Fiatalos, barátságos, vidám és profi csapat
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Munkaidő:
  • Három műszakos munkarend
  • H-P 6-14/ 14-22/ 22-06
  • Havi 1x hétvégi munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt - Monor és Nyáregyháza mellett, M0-s autópályán keresztül könnyedén elérhetőek
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el frissített önéletrajzát!