Állásajánlat: PROJEKT MÉRNÖK (AUTÓIPARI TAPASZTALATTAL)

Hivatkozási szám: PROJMERN-0515

Kiemelt autóipari gyártó Partnerünk keres Projekt mérnököt Kecskemétre!

Nyitott, határozott személyiségnek tartja magát?

Rendelkezik legalább 1 év autóipari, projektmenedzsment területén szerzett tapasztalattal?

Jó stratégiai és analizáló képességekkel bír?

Amennyiben a fenti kérdésekre a válasza IGEN jelentkezzen mert ÖNT keressük!

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Termékfejlesztésben való együttműködés a projekt teammel
  • Projekt - és időtervek készítése, nyomon követése
  • Alkatrész – és szerszámmenedzsment koordinálása és felügyelete a prototípus gyártás során
  • Projektmegbeszéléseken való aktív részvétel, prezentáció
  • Együttműködés a cég és vállalatcsoport irányelveinek megfelelően a vevőkkel
  • Change management folyamatok telephely szintű koordinálása (rizikóbecslés, költségvizsgálattal)
  • Folyamatos kapcsolattartás a központi projekt csapattal és a telephelyi társosztályokkal
  • Új termékek bevezetésének lokális támogatása
  • Széria termékeket érintő változások koordinálása

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?
  •     Felsőfokú végzettség (gépész/villamosmérnök, műszaki informatikus, műszaki menedzser)
  •     1-3  év autóipari, projektmenedzsment területén szerzett szakmai tapasztalat
  •     OEM kapcsolódó tapasztalat
  •     Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  •     MS Office, MS Project gyakorlati tapasztalat
  •     Jó stratégiai és analizáló képesség
  •     Szervezőképesség, magas egyéni motiváció és vevőorientáltság
  •     Magas stressztűrő képesség
  •     Jó kommunikációs képesség, nyitott, határozott személyiség

Mi jelenthet előnyt a jelentkezése során?
  • Német nyelvtudás
  • Új termék bevezetésben szerzett tapasztalat

Mit nyújt cserébe a cég?
  • Kimagasló bér és juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Jelenléti prémium
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!