Állásajánlat: VIZSGÁLÓMÉRNÖK / Budapest

Állásajánlat: VIZSGÁLÓMÉRNÖK
Hivatkozási szám: MSTVIZSG-0510

Ügyfelünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 60 országban, 500 telephelyen összesen 19.700 munkatársat foglalkoztat.
Most munkatársat keres az alábbi pozícióba:

VIZSGÁLÓMÉRNÖK
(orvosi-, gyógyászati-, és laboratóriumi villamos készülékek)

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:

  • Termékvizsgálattal összefüggő szakértői vizsgálati tevékenység felelősségteljes, szakszerű végrehajtása
  • Készülékek / berendezések szakértői és szabványossági vizsgálatainak előkészítése, végrehajtása
  • Szakmai döntéshozatal a vonatkozó előírások figyelembevételével
  • Mérési eredmények dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek és jelentések összeállítása angol és/vagy magyar nyelven
  • Szakmai kapcsolattartás és angol nyelvű levelezés megbízókkal és a vállalatcsoport külföldi képviseleteivel
  • Együttműködés a szakmai feladatokat érintő vállalatfejlesztési folyamatokban

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű villamosmérnöki végzettség
  • 0-3 éves ipari, fejlesztői vagy vizsgálómérnöki tapasztalat, vagy mérési tapasztalat műszaki eszközöket gyártó vállalatnál
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS várjuk
  • Angol nyelv középszintű ismerete: szakmai (elsősorban) írásbeli kommunikáció - főleg angol nyelvű szabványok olvasása, értelmezése
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MsOffice)
  • Szabványok, előírások, eljárások értelmezésének képessége
  • Mérnöki gondolkodásmód
  • Dinamikus, precíz, önálló munkavégzés
  • Új ismeretek iránti fogékonyság
  • Kiegyensúlyozott, stabil személyiség
  • Csapatszellem

Előnyök:

  • Legalább 5 éves ipari, fejlesztői vagy vizsgálómérnöki tapasztalat
  • Orvostechnikai eszköz gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret, német nyelvű szabványok használata
  • ISO 13485 szabvány ismerete
  • B típusú jogosítvány (ügyfél látogatáshoz rendelkezésre álló autó bázis használatba vehető)

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Vállalati szakmai képzési program
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Átlagosnál magasabb cafetéria keret

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, esetenként országos
  • Munkaidő: 8,5 óra, (rugalmas munkarend - törzsidő 9-15 óráig)
  • Munkába állás kezdete: pályázat elbírálását követően azonnal
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Tesztelő/Tesztmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott