Állásajánlat: KONTROLLER / Pest megye

Állásajánlat: KONTROLLER
Hivatkozási szám: MSTKONTR-0509

Ügyfelünk prémium kategóriás tisztítóberendezések gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat. A cég alapítója, egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon. 1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására. Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

Jelenleg PÉNZÜGYI csapatuk keres új kollégát az alábbi pozícióba: KONTROLLER

Feladatok:

  • A gyáregységek szervezeti átalakításának támogatása,
  • Fejlesztési javaslatok és megvalósításuk,
  • Döntéstámogató anyagok kidolgozása,
  • Az üzleti területek támogatása az éves tervezés és havi előrejelzések készítésében, a felmerülő kockázatok beazonosítása, javaslattétel a lehetséges ellenintézkedésekre,
  • Havi és éves vezetői jelentések és elemzések elkészítése (pénzügyi és gazdasági kimutatások, terv – tény elemzések) elkészítése és ellenőrzése,
  • Részvétel a havi és az éves zárásokban,
  • Termékek önköltségének és gazdaságosságának figyelemmel kísérése, elemzése,
  • Támogatás a vállalati folyamatok, szabályzatok, eljárások és ellenőrzések kidolgozásában, alkalmazásában,
  • Részvétel a vállalatirányítási rendszer fejlesztésében, esetleges változások bevezetésében,
  • Közvetlen együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi-számviteli végzettség,
  • Kontrolling területen szerzett 2-3 éves tapasztalat PÉNZÜGYI KONTROLLING területén,
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Powerpoint),
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás,
  • Proaktív hozzáállás, önállóság.

Előnyök:

  • Integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • PowerBI, MS Access ismeret.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő csomag,
  • Nemzetközi háttér,
  • Kiváló csapat várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben érdeklődik a pozíció iránt, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Főkönyvelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvvizsgálat
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kockázatkezelés