Állásajánlat: PROJEKTVEZETŐ GÉPÉSZTERVEZŐ

Hivatkozási szám: MSTPROJE-0506

Egy magyar tulajdonban lévő, fiatalos, modern gondolkodású, folyamatosan bővülő, egyedi célgép gyártással és robotcellákkal foglalkozó céghez

PROJEKTVEZETŐ GÉPÉSZTERVEZŐT

keresünk.

Milyen feladatok várják az új munkatársat?

  • Projektek leszállítása határidőre, a megfelelő minőségben, a költségkereteken belül

  • Projektcsapat vezetése (feladatok delegálása és teljesülésük követése, ellenőrzése)

  • Külső és belső érintettek menedzsmentje, kapcsolattartás a megrendelőkkel

  • Aktív részvétel az árajánlatok és koncepciók kidolgozásában

  • Az ajánlatadó mérnök műszaki támogatása

  • Projektek időtervének elkészítése, követése, betartatása

  • Projekt meetingek szervezése és vezetése

  • Projektek nyomon követése, riportálás a közvetlen vezető felé

  • Nem várt helyzetek kezelése, változásmenedzsment, megoldási javaslatok prezentálása

  • A berendezések telepítésének és beüzemelésének koordinálása

  • A projektek zárása

Olyan Senior munkatársat keresünk számukra aki rendelkezik:

  • Legalább 5-10 éves egyedi célgépek tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalattal

  • Gépészmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettséggel

  • Tervező szoftverismerettel (előny: Solid Edge ismeret)

  • Stabil, kommunikáció képes angol nyelvtudással

Legyél rendszerszemléletű, proaktív, határozott, lendületes, analitikus gondolkodású, valamint fontos, hogy jó legyél a csapatmunkában!

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:

  • PLM rendszerek ismerete

  • Automatizálási ismeretek (PLC, Robot programozás stb.)

  • Vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság

  • Egyéb idegen nyelvismeret

  • PMP, IPMA minősítés

Mit ajánl a cég?

  • Piacképes alapbér

  • 13. havi fizetés

  • Kötetlen, rugalmas munkaidő

  • Céges autó

  • Csócsó és Xbox lehetőség azoknak akik kicsit munka közben pihenni vágynak

Munkavégzés helye: Nagytarcsa