Állásajánlat: VEVŐI ÉS BESZÁLLÍTÓI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: VEVBESZA-0424

Nem okozna gondot napi szinten használni angol vagy német nyelvtudásod?
Dolgoztál már vállalatirányítási rendszerben?
Szereztél már 1-3 éves szakmai tapasztalatot hasonló területen?
Nem ijedsz meg a problémák önálló megoldásától?
Ezeken felül rendelkezel felsőfokú végzettséggel logisztikai, műszaki vagy gazdasági területen?

HA a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál JELENTKEZZ, MERT TÉGED keresünk!

Ki a Megbízó, aki hirdet?

Európai tulajdonú, családias cég (~ 60 fő) autó, és egyéb jármű alkatrészek gyártását végzik. Ügyfelünk elsősorban kis,-és közepes sorozatok gyártására szakosodott, és hosszú évek óta elkötelezett a kiváló minőségű termékek mellett Partnerei részére.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

VEVŐI ÉS BESZÁLLÍTÓI MUNKATÁRS

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal (angol vagy német nyelven)
  • Vevői megrendelések kezelése és nyomon követése
  • Alapanyag ellátás biztosítása és készletek ellenőrzése
  • A vevői igények továbbítása a gyártás felé
  • A vevői kiszállítások biztosítása
  • Szállítmányozás koordinálása
  • Napi szintű egyeztetés a termeléssel és minőségbiztosítással
  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása

Mit nyújt a Cég munkád megbecsüléseként?

  • Fix piacképes alapbér + cafetéria + bejárási támogatás

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

A munkavégzés helye könnyedén megközelíthető busszal vagy HÉV-vel.

Érdekesnek tűnt, amiket eddig olvastál?
  • Jelentkezz magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!