Állásajánlat: MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ (SKANDINÁV VÁLLALAT)

Hivatkozási szám: MSTOMERN-0423

Megbízónk skandináv tulajdonú, ipari gázeszközök és alkalmazástechnikai termékek forgalmazásával foglalkozó vállalat.
A cég Magyarországon a délkelet európai régió központja is egyben, ahonnan a kereskedelmi és műszaki támogatást biztosítja nagykereskedelmi értékesítési csatornáin keresztül partnerei részére.
Számukra keresünk tapasztalt
MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba kollégát.

Feladatok:
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás, vevőlátogatások
  • Új piaci lehetőségek, új partnerek felkutatása
  • Árajánlatok készítése, műszaki támogatás, felhasználói tanácsadás
  • Terméktraining, termékbemutató tartása partnerek részére- műszaki támogatás nyújtása forgalmazók, telepítők részére
  • Folyamatos kommunikáció az anyavállalattal és külföldi partnerekkel
  • Részvétel marketing jellegű promóciók kidolgozásában
  • Értékesítéssel kapcsolatos sales adminisztrációs feladatok elvégzése, esetleges reklamációk kezelése
  • Értékesítési csatornamenedzsment, együttműködésben az értékesítési csapat tagjaival
Elvárás:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat B2B műszaki értékesítésben
  • Angol nyelv stabil középszintű ismerete szóban és írásban egyaránt (Külföldi partnerek és cégen belüli napi kommunikáció miatt)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Rendszeres utazás vállalása Magyarországon belül és Dél-Kelet-Európai régióba a későbbiekben ritka alkalmakkal (2 havonta 2-3 nap)
  • Kiemelkedő üzleti kommunikációs képesség- Hiszen Ön fogja képviselni a céget
  • Kiváló tárgyalási és prezentációs készség- Hiszen ügyfelekkel fog kapcsolatot tartani
Előny:
  • Gépészmérnök VAGY hegesztő mérnök végzettség
  • Hegesztés- és vágástechnika területen értékesítési tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Folyamatos szakmai tréningek és képzések biztosítása
  • Rugalmas munkavégzés
  • Céges autó magánhasználattal
  • Forgalmi alapú bónusz és cafeteria
  • Skandináv vállalati kultúra- családbarát környezet

Munkavégzés helye:

  • Pest megyében, Halásztelken található a központ- rendszeresen kell járni a központba, e mellett országos a munkavégzés
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar ÉS angol nyelvű anyaggal pályázzon!