Állásajánlat: TERMÉK ÖSSZESZERELŐ / Budapest

Állásajánlat: TERMÉK ÖSSZESZERELŐ
Hivatkozási szám: TERMOSSZ-0417

Partnerünk 20 éve beléptető rendszerek fejlesztésével és forgalmazásával (szoftver és hardver) foglalkozik. Összetartó, jó hangulatú, közel 30 fős csapatukba keresnek új terméktámogató munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

TERMÉK ÖSSZESZERELŐ

Feladatok:

  • A cég saját gyártású eszközeinek összeszerelése
  • Hardverek előkészítése telepítésre
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • Legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Összeszereléssel járó munkafolyamat ismerete (fúrás különböző anyagokba, rögzítés csavartól a ragasztásig, kábelek bekötése)
  • Gyorsaság, pontosság, esztétikai érzék
  • Elvégzett munkákról egyszerűsített jelentés készítése

Előnyök:

  • Gyengeáramú vagy vagyonvédelmi rendszerek telepítésében szerzett tapasztalat
  • Elektronikai alapismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes javadalmazás, a teljesítmény elismerése
  • Fejlődési lehetőség
  • 20 éves, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere
  • Új, modern épület
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás
  • Családias környezet, hosszú távú kapcsolat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzési hely: XVI. kerület
  • Munkaidő: 9:00 - 17:30 (ebédidőt tartalmazza, túlóra nem jellemző)
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Operátor/Gépkezelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gépkezelő/Operátor
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka

Pozíciószint:

  • Beosztott