Állásajánlat: ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (BANKI SZEKTOR) / Budapest

Állásajánlat: ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (BANKI SZEKTOR)
Hivatkozási szám: MSTALKAL-0417

Szeretne Magyarország legnagyobb banki projektjeiben részt venni?
Szeretne részt venni új technológiák bevezetésében?
Úgy érzi szakmai fejlődése megrekedt és olyan céget keres, ahol szakmai fejlődése biztosított?

Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válasza, akkor Önt keressük.

Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe: ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (BANKI SZEKTOR)

Feladatok:

  • Banki rendszerek üzemeltetése,
  • Részvétel éles és tesztkörnyezetek kialakításában, tervezésében, verzióváltások kezelése, telepítése, szorosan együttműködve a szállítóval,
  • Rendszerek napi üzemeltetése és karbantartása,
  • A rendszer folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása,
  • Alkalmazás és üzlet oldali tesztelések támogatása, lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás a társterületekkel és alkalmazás beszállítókkal,
  • Alkalmazás beszállítók koordinálása,
  • Rendszerdokumentációk készítése, aktualizálása.

Elvárások:

  • Min. középfokú IT végzettség,
  • Linux ÉS Windows alapfokú ismerete,
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat SQL lekérdezésekben,
  • Erős problémamegoldó képesség, precíz-, megbízható munkavégzés, terhelhetőség.

Előnyök:

  • Docker, openshift tapasztalat,
  • Clavis rendszerek ismerete,
  • Banki folyamatok ismerete, valamint banki alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás – társalgási szint (beszállítókkal történő egyeztetések miatt).

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Részvétel Magyarország legnagyobb Banki projektjeiben,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, akár több Banki alkalmazás megismerése,
  • Fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Elsősorban olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára a készenlét vállalása (24/7) nem jelent problémát.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Adatbázis szakértő / Specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika

Pozíciószint:

  • Beosztott