Állásajánlat: OPERATÍV LOGISZTIKAI VEZETŐ

Hivatkozási szám: OPLOGVEZ-0412

Partnerünk, egy több mint 20 éves múlttal rendelkező, közép-európai kereskedelmi nagyvállalat, melynek folyamatosan bővülő csapatába budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

OPERATÍV LOGISZTIKAI VEZETŐ

Feladatok
  • A cég budapesti Logisztikai Elosztó Központjának operatív vezetése
  • Bevételezési, raktározási, árukiadási és szállítmányozási részlegek összefogása, irányítása
  • A 800 főből álló teljes létszám közvetett és közvetlen vezetése
  • Raktári folyamatok fejlesztése, megvalósítása és napi szintű kontrollálása
  • Együttműködve a saját szoftverfejlesztési részlegünkkel a rendszer működésének fejlesztése
  • Szoros kontroll a napi operáció működésén
  • A napi több tízezer termék rendszeren keresztüli átáramlásának kezelése, hatékonyabbá tétele
  • Együttműködés a logisztikához kapcsolódó részlegek vezetőivel

Elvárások

  • Felsőfokú (logisztikai és/vagy műszaki) végzettség
  • Legalább 5 év nagyvállalati környezetben, logisztikai vagy gyártási területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Nagy létszámú állomány feletti munkáltatói jogkörök gyakorlásában szerzett több éves tapasztalat
  • Következetes, agilis személyiség
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Erős számítógépes ismeretek
Juttatások
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó
  • Professzionális, európai színvonalú munkakörnyezet
  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer
  • Folyamatos innováció saját mérnöki csapatunkkal
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Dinamikusan fejlődő nagyvállalati környezet

Munkavégzés helye

  • Budapest

Végzettség szint

  • Főiskola
  • Egyetem

Tapasztalat

  • 3-5 év

Munkaterületek

  • Logisztika/Szállítmányozás
    • Vezető pozíciók
    • Logisztika/Fuvarszervezés
    • Logisztika

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!