Állásajánlat: SZÁMVITELI MUNKATÁRS (DUNAÚJVÁROS)

Hivatkozási szám: MSTOSZMU-0411

Partnerünk egy világszinten piacvezető gumiabroncs gyártással foglalkozó vállalat. A cég termékei a világ mintegy 180 országában elérhetőek, irodái és kutatási központjai 30 országban működnek, Magyarországon mintegy 3000 dolgozó részére biztosítanak biztos megélhetést. Sikereik eredményeképp kollégát keresünk számukra a következő munkakörbe:

SZÁMVITELI MUNKATÁRS (DUNAÚJVÁROS)

Feladatok:
  • Könyvelések ellenőrzése, jóváhagyása, útmutatás a kapcsolódó osztályoknak
  • Könyvvizsgálatban és adóhatósági ellenőrzésben való részvétel
  • Kapcsolódó havi és éves zárási feladatok elvégzése
  • KSH statisztikák készítése
  • Aktív és passzív időbeli elhatárolások nyilvántartása
  • Tárgyi eszköz rendszer kezelése
  • Állami támogatás menedzselése
  • Biztosítások menedzselése

Elvárások:
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Minimum 2 év számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű, aktív excel tudás (Pivot  táblák, függvények önálló használata)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (riportok és a felsővezetőkkel való kommunikáció során kell használni napi szinten)
  • Rendszerszemlélet, a részletekre kiterjedő figyelem, precizitás
  • Proaktivitás

Amit a cég kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség multinacionális környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség mentor mellett
  • Étkezési támogatás
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Céges programok, rendezvények, szabadidős programok
  • Ingyenes céges buszjárat 50 km-es körzetből a munkarendhez igazodóan
  • Ingyenes szálláslehetőség a cég 3*-os apartmanszállójában
  • Dolgozói kedvezmények környékbeli szolgáltatóknál

Munkavégzés helye:
  • Dunaújváros (Megközelítés autóval, vagy a céges ingyenes buszjárattal lehetséges)

Jelentkezni frissített, magyar ÉS angol nyelvű önéletrajz csatolásával lehet!