Állásajánlat: RECEPCIÓS / Budapest

Állásajánlat: RECEPCIÓS
Hivatkozási szám: MSTRECEP-0410

Csatlakozzon Ügyfelünk csapatához!

Ügyfelünk nemzetközi tanácsadó cégcsoport tagjaként a hazai vezetési tanácsadási piac meghatározó szereplője. Küldetésük ügyfeleik teljesítményének tartós javítása. Értékrendjük és tanácsadási filozófiájuk a szakértelem, a megbízhatóság és a megrendelői igények tiszteletén alapul.

Munkatársaik saját szakterületük legkiválóbb képviselői, akiknek folyamatos fejlődésére ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet.

Ha olyan innovatív munkahelyet keres, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít, ahol sokféle feladatban kipróbálhatja magát egy összeszokott csapat tagjaként, jelentkezzen az alábbi pozícióra:

RECEPCIÓS

Feladatok:

  • Magyar és külföldi vendégek fogadása, eligazítása, beérkező telefonhívások kezelése,
  • Munkatársak napi munkájának támogatása,
  • Belföldi és külföldi utaztatásszervezés,
  • Beszerzések versenyeztetése, ügyintézése,
  • Tárgyalók, irodahelyiségek, konyha általános rendjének fenntartása, a tárgyalók felszerelése,
  • Eszköz nyilvántartási, kiadási/visszavételezési feladatok ellátása,
  • Fénymásolás, dokumentumok kötése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, előny az Egyetemi / Főiskolai végzettség,
  • Legalább 1- 2 éves tapasztalat recepciós munkakörben,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • A Word, illetve Excel programok magabiztos felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Német nyelvtudás,

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adminisztrátor/Recepciós
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Irodavezető/Adminisztrációs vezető
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Személyi asszisztens/Titkár/Titkárnő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens