Állásajánlat: JAVA FEJLESZTŐ / Pest megye

Állásajánlat: JAVA FEJLESZTŐ
Hivatkozási szám: MSTJAVAF-0405

Ügyfelünk magyar tulajdonú autóalkatrész kereskedelemmel foglalkozó cég, piacvezetőek a maguk területén.

Több, mint 70 éve vannak jelen a piacon, Magyarországon 20 telephellyel, és külföldi érdekeltségekkel is rendelkeznek. Egyedülálló termékeiknek és szolgáltatásaiknak köszönhetően sikerült felépíteniük Közép-Európa legnagyobb motorikus autóalkatrész kereskedését.

Saját fejlesztésű webshop rendszerük és vállalatirányítási rendszerük további fejlesztésére keresünk most egy új kollégát az alábbi pozícióba:

JAVA FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű webshop és vállalatirányítási rendszer további fejlesztése Java nyelven,
  • Új funkciók megtervezése, megvalósítása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi informatikai vagy műszaki végzettség,
  • Legalább 2 év tapasztalata Java nyelvben történő fejlesztésben,
  • Adatbáziskezelő ismeretek (elsősorban PostgreSQL és/vagy MySQL)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (leginkább írásbeli kommunikáció).

Előnyök:

  • PHP fejlesztői ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • A tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Szakmai oktatások és fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budaörs
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (Java / J2EE / J2SE)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek (SAP / Oracle / MS Dynamics)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák