Állásajánlat: SALES MANAGER / Országos

Állásajánlat: SALES MANAGER
Hivatkozási szám: SALESMAN-0328

Ki a Megbízó, aki hirdet?

Ügyfelünk Magyarország egyik dinamikusan növekvő gyártó és munkaerő kölcsönző cége. Megújuló szervezetébe keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

SALES MANAGER

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, kapcsolatfelvétel, személyes egyeztetések szervezése
  • A személyes tárgyalásokon való részvétel, cégbemutatás, prezentáció
  • Árajánlat készítés
  • Értékesítési tervek megvalósítása

Elvárások:

  • Minimum 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
  • Kreativitás
  • Jó szervezőképesség

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

  • Folyamatosan fejlődő, innovatív vállalati környezet
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Céges telefon, laptop, autó használat
  • Versenyképes, teljesítmény arányos jövedelem (megegyezés szerint)

Munkavégzés helye:

  • Országos

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb