Állásajánlat: SUPPLY CHAIN SPECIALISTA

Hivatkozási szám: SUPPLYCS-0321

Szeretnéd a logisztika minden területén kiismerni magad? Készen állsz egy változatos, felelősségteljes pozícióra? Munkádat egy családias és támogató környezetben szeretnéd végezni?

Amennyiben a válaszod IGEN, akkor Téged keresünk!

Partnerünk piacvezető autóipari beszállító cég. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek új kollégát logisztikai területre az alábbi pozíció betöltésére:

SUPPLY CHAIN SPECIALISTA

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Vevőkkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beszállítók értékelése, tendereztetése
  • Termeléstervezés, készletgazdálkodás, alapanyag ellátás
  • Kiszállítások szervezése
  • Riportok, előrejelzések készítése
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

A pozíció betöltéséhez előnynek számít:

  • Gyártói környezetben szerzett tapasztalat

Mit ajánl a cég?

  • Versenyképes, felelősségi körödnek és tapasztalatodnak megfelelő alapbér
  • Cafeteria juttatás
  • Éves bónusz

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar ÉS angol nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!